2026 m. gegužės 30 d. Kupiškio r. Šv. Kazimiero socialinių paslaugų namų globotiniai kartu su darbuotojais dalyvavo tradiciniame, jau 18-ąjį kartą surengtame Nepriklausomybės Akto signataro Egidijaus Bičkausko kartingo turnyre, vykusiame „Plytinės“ kartodrome, Vilniuje.

Renginio dalyvius svetingai pasitiko turnyro iniciatorius ir globėjas, Nepriklausomybės Akto signataras Egidijus Bičkauskas, bei kartodromo direktorius Darius Jonušis. Visos šventės metu vyravo draugiška atmosfera, netrūko azarto, gerų emocijų ir aktyvių veiklų.

Vaikai ne tik varžėsi kartingo trasoje, bet ir dalyvavo įvairiose sportinėse bei pramoginėse rungtyse. Jie demonstravo taiklumą mėtydami kamuolį į statinę, vikrumą – šokinėdami per kliūtis su maišais, taip pat smagiai leido laiką šokdami kartu su vadove.

Atkaklios kovos ir ryžto dėka net trys mūsų įstaigos auklėtiniai – viena mergina ir du vaikinai – savo amžiaus grupėse iškovojo trečiąsias vietas. Mūsų komanda bendroje įskaitoje užėmė garbingą ketvirtąją vietą. Savo jėgas trasoje išbandė ir grupių vadovai, kurie rungtyniavo tarpusavyje, sukurdami dar daugiau azarto ir geros nuotaikos.

Renginio metu visi dalyviai buvo vaišinami gardžia koše, sultimis, kruasanais ir ledais. Diena prabėgo turiningai, o namo grįžome kupini puikių įspūdžių, džiugių emocijų ir naujų patirčių.

Esame dėkingi turnyro organizatoriams už šiltą priėmimą, puikų renginio organizavimą ir suteiktą galimybę vaikams patirti sporto, bendrystės bei sveikos konkurencijos džiaugsmą.

Socialinės darbuotojos Edita Kriukienė ir Gitana Skardžiuvienė

Individualios priežiūros darbuotojas Arvydas Gnižinskas

 

 

No Comments

Leave a Comment

x